Надаємо послуги післягарантійного технічного обслуговування і ремонту зварювальних інверторів і інверторних напівавтоматів будь-яких виробників.

Всі знають, що будь-яка техніка, і зварювальний в тому числі, з часом виходить з ладу. Іноді в самий невідповідний момент. У вас роботи на будівельному об’єкті, прийшов автомобіль на ремонт або на дачі терміново необхідно встановити новий паркан, а ваш зварювальний напівавтомат або інвертор раптом перестав працювати? Причин для цього може бути безліч: проблеми в блоці живлення апарату, що вийшли з ладу силові транзистори або діоди, конденсатори з вичерпаним терміном придатності та безліч інших. Маючи великий досвід у розробці та виробництві зварювального обладнання, наші фахівці в максимально стислі терміни проведуть діагностику і, після узгодження вартості робіт, зроблять ремонт вашої техніки.

Діагностика несправності вашого зварювального апарату проводиться безкоштовно за умови ремонту.

Довірте вашу техніку в надійні руки наших майстрів і вона ще порадує вас своєю роботою.

Можлива доставка в ремонт з інших міст за рахунок замовника будь-якими транспортними компаніями.

На виконані роботи надається гарантія.

З питань ремонту звертатися по тел. (067) 453-92-54

     Щоб зменшити шанс того, що Вам необхідно буде скористатися послугами ремонту, рекомендуємо дотримуватись умов и правил експлуатації обладнання та ознайомитись з порадами наших спеціалістів